Tým

imageedit_2_5052205078.jpgMichaela Ahimsa 

Míša je královna naslouchání, k čemuž využívá především své srdce plné lásky a touhy po světě plném dotyku a ovoce. Na vysoké škole se věnovala studiu M.K.Gandhího a aplikaci jeho filosofie v ČR. Tou se od té doby Míša zabývá v praxi vytvářejíc soběstačnou a nenásilnou společnost. Pomáhala s místními projekty v Keni, aplikovala na sobě různé léčby sluchu v Indii, stavěla soběstačné zemělodě v USA a nyní díky její zodpovědnosti a péči funguje Vila Flora.

Míša pečuje o pobyty a přespávání ve Vile a projekty FruityDay, AhimsaAcademy a Vnitřní Pohled.

 

Hynek Opolecký

12650680_10153644998219342_1652279196_n.jpgHynek je král fermentace, který ve svém panství nechává rozmnožovat miliardy bytostí zajišťujících běh života a vývoje. V jeho říši je dáván prostor celistvému přístupu k tělu a vnímání, čerstvým a fermentovaným nápojům a jídlům, ale především dětem, ženám a mužům usilujících o společnou soběstačnost. Posláním království je využívat přirozených zdrojů pro zajištění tepla, energie, růstu, čistoty a zdraví. Proto se Hynek věnuje projektům Zeměloďka, KombuChaman a Vila Flora, kde nejraději píše slova, hraje hudbu, někam běhá a vymejšlí blbiny.

Hynek pečuje o pronájmy a akce ve Vile a projekty KombuChaman, FermentedPower a Zeměloďka.

 

Zuzanka Hlaváčková

zuslen.jpgZuzanka je královna ideí neboli vychytávek. V jejím království všechno dokonale funguje a navazuje. Ze všeho se dá něco vytvořit nebo vykouzlit něco úplně nového, neobvyklého. Komukoli, kdo do jejího království vstoupí, dovede hodiny o malých i velkých zázracích vyprávět a očarovat je tím, jak může být svět kolem nás - a především svět v nás - harmonický a navzájem prospěšný. Všichni jásáme, když se nějaké to kouzlo objeví mezi námi v realitě. Víme, že jich bude víc a víc. V Zuzančině království se z neduhů stává umění. Díky své indispozici vstřebávat cukr pochopila vztah mezi jídlem a tělem, vytvořila nyní již slavné recepty dezertů z ovoce a předala mnoha lidem um rostlinného vaření, na kterém si všichni pochutnají.

Ve Vile Zuzanka pečuje o interiéry, dekorace a údržbu, a díky její kuchařské vášni nemáme nouzi o společné hodování.

 

Jan Kysela

malejhanza.jpgHonza je toho času vznešeným v barmském klášteře, takže sem můžeme napsat cokoli a jemu to bude Jedno. Honza se při svých toulkách po zakázaných cestách vědomí rád setkával s Honzou spojeným se štěstím celého světa. Jemu se oddal. Nyní jsou na svatební cestě v Asii, kde se nehybně milují v duchu prázdnoty a naplnění, pomíjivé neměnnosti a představ bez obsahu. Myslíme si, že až se vrátí bude pokračovat ve svém srdcovém projektu Školy 21, aby dál rozvíjel vzdělávání vycházející z potřeb studentů a jejich autoorganizace.

Honza pečuje o maximální přízeň všech bytostí na duchovních úrovních.