Z ATLASU ŽIVOČIŠNÉHO DRUHU

VILÁK FLÓRÁK:

Štěpán Kotouč

Štěpán (Gondaria.com) si na seznámení s budoucími Viláky (Míša/Honza/Hynek) vzpomíná zřetelně a jasně: vyrazil na jejich prednášku o Zemělodích do Klubu Cross. A potom se mu udělalo ukrutně blbě a zalehl s horečkou. Ne z Crossu, ale z extrémního dedlajnového civění do kompu.

Druhý den se vypotácel z postele a od Vyššího Já, toho času pohodlně rozvaleného na obláčku, dostal houknutí: „Hele, vyraž makat na tu Zeměloďku !“. Štěpán se podrbal na hlavě, prohrábl své virtuální vlasy a chvíli to řešil. Nakonec vyrazil.

Zeměloďkáři ho přivítali RAW pomazánkou. A náklaďákem plným štěrku. Stačilo odvozit asi 30 koleček a Štěpán byl zázračně vyléčen ! 😉 Následně se stal kromě nelítostného bouchače základových pneumatik fotovideoidním dokumentátorem zeměloďkového a následně Viláckého rejdění.

https://www.youtube.com/watch?v=NTgQz26YzaU
https://www.youtube.com/watch?v=pjIkFl8o4JY
https://www.facebook.com/pg/zemelodka/photos/?tab=albums
https://www.facebook.com/pg/VilaFloraPraha/photos/?tab=albums

Část Zeměloďkářů usoudila, že toho mají společného více než jen bouchání kladivem do hlíny a jali se spolu bydlet.

A zde se časoprostorová paralaxa pomalu sbíhá k přítomnosti.

Štěpán od Míši/Zuzanky okoukává jeho nynější ranní rituál, tvorbu smoothies ze všeho vhodného, co mu přijde pod ruku. Hynek ho ve své laboratoři zasvěcuje do tajů fermentace, nyní se tedy pravidelně zkombuchovává a zkefírovává.

Spolupořádá ve Vile seriál psytrancových tanečních tralalaček. Významně mu v předivu života vyvstává samozřejmě tamní svatební:
https://www.facebook.com/VilaFloraPraha/photos/?tab=album&album_id=516715381869536

Aktuálně fandí záměru části širšího osazenstva kosmoletu Vila Flora v rozšiřování kolonizace i mimo domovskou planetu Vinohrady. První vlaštovkou je vzkříšení životního prostoru v lesích v povodí Tiché a Divoké Orlice, které probíhá od roku 2013 kolem komunity Vily Sklenářka:
http://www.sklenarka.cz/

Štěpán je povoláním fotograf, režisér, produkční, copywriter.

Role v posádce Pětiletého letu Vily Flora: pohádky z textu a kapradí, produkce, hardware zvukových penetrátorů, DJ/liveact, copywriting některých dodaných medailonů a z nich vznikajícího „Atlasu živočišných druhů“, fotoreportér, prezentace obchůdku Gondarika.com, psytrance stage manager.

…a jak letí vesmírem ona bájná experimentální Zeměloďka ? Spí v legislativní hybernaci. Na jejím displeji ale začalo poblikávat zelené světélko…

Info o DJ/liveactu Gondar z důvodu ujetí psavých rukou v jiném textu 😉 Viz obsah.