Z ATLASU ŽIVOČIŠNÉHO DRUHU

HALF-LIVE & B2B DJ’s:

Jádro pudla (Jenda Legenda a Maara Víc)

… V okamžiku, kdy se pudl změnil v ďábla, Faust překvapeně i pobaveně zvolal: „Tak tohle bylo to jádro pudla!?“ … A co že to teda je? … Je to snad ona pověstná hluboká vesmírná podstata bytí a smyslu života, nebo je to jen nějaká habaďůra? Existuje vůbec to jádro pudla, nebo je to jenom vymyšlený pojem z knížek? Na toto téma se dlouho nejasně lamentovalo, až potom budějovický producent Kakáč podal v listopadu 2017 jasné vysvětlení:

Pod pojmem „Jádro pudla“ se v našem případě skrýva pražské djské duo Jenda Legenda a Maara Víc jejichž spirituální interakce byla už mnohokrát potvrzena a je pověstná.

Dále se podařilo vyzkoumat, že vzniklo za synaptických podmínek při skrytém harmonizování. Poté počalo svou hudební cestu vytvořením multidimenzionálního hudebního příběhu pro tanečně improvizační workshop tehdejší Čarodějky Tigie, který následně performovalo na legendární akci KOSMOLET. Od té doby jejich hledání pudla pokračovalo různě psychedelickými stezkami, při kterých navštívíli např. opět vesmírně nalazenou událost ve slovenských vícehorách tatrách – We are in space, či festivaly Fénix, nebo Digital Forest.
Jádro pudla má součástí svého poslaní hledat v hudbě ty momenty, ve kterým se právě ono samo samo skrývá. Místy může být nekompromisní a překvapující, až prudce zaskočující.

https://www.mixcloud.com/JadroPudla/